Ucuz Taksi

Şirketimiz Birden Fazla Yabancı Dil Bilen Özel Güvenlik Eğitimlerini, İleri Sürüş Teknikleri Eğitimlerini Alıp Sertifikasyon Süreçlerini Tamamlamış. Pisikolojik Testlerin Pozitif Çıktığı Konuştuğu Dillere Hakim Prezentabl Şoförlerleri Bünyesinde Toplayarak Üst Segment Lüks Araçlarla Siz Değerli Misafirleri için Konforlu Ulaşım Sağlamaktadır. Aynı zamanda Orta Segment Araçlarla Şehir İçi Ulaşımınızı Daha Az Niteliğe Sahip Şoför Kadrosu İle Hesaplı Olarak Sağlar.

Örneğin: Bakırköyden Beşiktaşa Size 40₺ Gibi Cüzzi Ücretlere Orta Segment Araçları İle Taşır. Bizler 27 Senedir. Lüks Araçlara Yolcu Taşımacılığı Yapıyoruz. Havalimanı Transferleri, Özel Davetler, İş Toplantıları, Fuarlar için Olduğu Gibi Sizin Günlük Seyehatleriniz İçinde Ucuz Taksi Hizmetinden Yararlanabilirsiniz. Hem Hesaplı Hem Kaliteli Her Zaman Özel Şoförle Seyehat Etme Ayrıcalığını Yaşamanız İçin.

Nasıl Hizmet Veriyoruz.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Amacımız Şirketlerin ya da Şahısların Lüks Konforlu Ulaşım İmkanına Kavuşmasını Sağlamaktır. Bunu Sağlarkende Hesaplı Fiyatlar Suna Bilmeyi Hedefleriz. Sizleri Satınalma Maliyetinden Kurtarırız.

  • İstediğiniz Anda 7/24 Lüks Araçlarımız Emrinizde
  • Donanımlı, Kalifiye, Özel Şoförünüzle
  • İhtiyacınız Kadar Kullanır. Kullandığınız Kadar Ödersiniz.
  • Lüks Araçlar İçin Satın Alma Bedeli Ödemezsiniz.
  • Aynı Anda Onlarca Misafiriniz Karşılaya Biliriz.